PENZION MARA & MARAVAR

O NÁS

2006

PIZZÉRIA NAY

V roku 2006 sa súrodenci Ingrid Adamčiaková a Miroslav Proč rozhodli vstúpiť do vôd gastrogómie. Celý príbeh sa tak začal otvorením Pizza Nay v Liptovskom Trnovci. Trinásť rokov neskôr sa už v poriadne rozšírenej zostave môžu tešiť zo splnenia veľkého sna – pivného wellness.
2018

PENZIÓN MARA

Všetko má však svoju postupnosť a nutnosť veľkej trpezlivosti či tvrdej práce. V okolí Liptovského Trnovca však už ide o ľudí, ktorí toho dosiahli viac ako dosť bez toho, aby ich zákazníci stratili radosť z rodinnej atmosféry. Popri pizzerii majú vo svojich rukách aj Rybáreň na háku – rybársku baštu so slamenou strechou na okraji Liptovskej Sielnice či Penzión Mara, ktorý funguje od apríla 2018.
2020

MARAVAR

A práve v jeho priestoroch vznikol príbeh exkluzívneho projektu Maravar – pivný wellness spolu s podomácky uvareným pivom a hlavne toto všetko na jednom mieste. Keďže ide o penzión, je tu možnosť sa aj ubytovať a samozrejme aj potešiť hladné brušká domácou kvalitnou stravou. Hlavným bonbónikom sú samotné kúpele, v ktorých si môžete oddýchnuť a spraviť aj niečo pozitívne pre svoje telo a či dušu. Na Slovensku sa nepodniká ľahko, nahromadiť potrebné investície je takmer nadľudský výkon. Aj tento príbeh vám však ukáže, že nič nie je nemožné, ak je najväčším úspechom a zadosťučinením za roky driny spokojný a usmiaty zákazník.

Všetky práva vyhradené | 2021 | PROAD PLUS s.r.o. | Podporu poskytuje Eggresh s.r.o.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram