PENZIÓN MARA & MARAVAR

KONTAKT

Rodinný Penzión Mara *** Vás pozýva stráviť Vašu tohtoročnú dovolenku do Liptovského Trnovca, odkiaľ to máte blízko ku tým najatraktívnejším miestam regiónu Liptov.

Priamo z penziónu sa pešou chôdzou dostanete k vodnej nádrži Liptovská Mara a upravenej pláži. Tu si môžete vyskúšať rôzne adrenalínové vodné športy, požičať vodný bicykel, previesť sa výletnou loďou, loviť ryby a zaplávať si. Neďaleko je situovaný Aquapark Tatralandia so širokou ponukou wellness služieb, rôznorodých bazénov i toboganov. Tu môžete navštíviť aj zvieratká v Kontaktnej Zoo, Dom hore nohami alebo si zalietať vo veternom tunely Hurricane Factory. Na svoje si určite prídu turisti, ktorým odporúčame výlety do Kvačianskej, Prosieckej, Žiarskej ako aj do Demänovskej doliny. Zaujímavá je návšteva demänovských jaskýň, prechádzka popri Vrbickom plese a jazda lanovkou na Chopok. Lyžovačku a snowboarding si dokonale vychutnáte na zjazdovkách lyžiarskeho strediska Jasná – Nízke Tatry, Ski Centra Opalisko v Závažnej Porube a mnohých ďalších v okolí.

Všetky práva vyhradené | 2021 | PROAD PLUS s.r.o. | Podporu poskytuje Eggresh s.r.o.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram